Aktuality - Základní škola a Mateřská škola Loukovec

Přejít na obsah

Pasování prvňáčků 2023

Na čtvrtek 14. června 2023 jsme pozvali do naší školičky rodiče, prarodiče, kamarády žáčků první a druhé třídy. a také písmenková královna.

Významným hostem byla „Písmenková královna“, která měla za úkol

pasovat prvňáčky na „rytíře řádu čtenářského“.

Všichni prvňáčci svými skvělými výkony Písmenkovou královnou přesvědčili, že jsou s písmenky kamarádi, a tak mohlo proběhnout slavnostní pasování. Každý dostal svoji pasovací listinu s titulem Malý čtenář a jako dárek knížku, kterou jim předala paní místostarostka Šperková. Na vystoupení se podíleli i druháčkové, které písmenková královna pochválila jako pilné čtenáře. I oni dostali pěknou knížku. Na závěr se všichni společně s Písmenkovou královnou vyfotografovali.

Rozloučili jsme se s přáním, abychom se v příštím školním roce zase společně sešli u knížek.
Fotogalerie ze života školy na sociálních sítích
Návrat na obsah