Aktuality - Základní škola a Mateřská škola Loukovec

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Aktuality

Žáci absolvují plavecký výcvikový kurz v Turnově vždy ve čtvrtek od 8.00 do 10.00 hodin v termínech 09.03, 16.03., 23.03, 30.03. a 06.04.
Na výcvik si žáci připraví plavky, 2 osušky, tekutý sprchový gel, hřeben a igelitovou tašku na mokré plavky.

Zápis dětí do ZŠ pro školní rok 2017/18 proběhne v termínu  06.04.2017 od 16.00 do 18.00 hod. Zápisem mohou projít všechny děti narozené od 01.09.2010 do 31.08.2011.

Výsledky řízení budou zveřejněni na informační tabuli umístěné u vstupu do ZŠ a našich internetových stránkách.

Zápis do školy by měl být pro Vás, ale především pro Vaše dítě, příjemnou záležitostí, na kterou budete rádi vzpomínat.

Pokud jste se rozhodli přihlásit své dítě do naší školy, pak musíte:
  • Přijít s dítětem ve dnech zápisu
  • Vyplnit žádost o přijetí
  • Vyplněnou  žádost, rodný list dítěte a platný průkaz totožnosti zákonného zástupce dítěte předložíte vedení školy
  • Paní ředitelka, převezme a  zkontroluje přihlášku a Vašemu dítěti přidělí evidenční číslo, pod kterým bude uvedeno na seznamu přijatých dětí do naší školy
  • Pak proběhne „zápis“, při kterém vaše dítě ukáže paní učitelce, co všechno umí.

Rozhodnutí o přijetí bude uveřejněno na webových stránkách školy (proto ta evidenční čísla) a na informační tabuli u vchodu do naší školy.

Pokud budete žádat pro své dítě odklad, tak:
  • O odklad musíte požádat písemně v době zápisu
  • K žádosti o odklad musíte přiložit::
    • doporučující  zprávu z pedagogicko -psychologické poradny (doporučujeme se objednat v dostatečném časovém předstihu)
    • doporučující  zprávu od odborného lékaře nebo klinického psychologa
    •
Zápis dětí do MŠ pro školní rok 2017/18 proběhne v termínu 03.05.2017 od 16.00 do 18.00 hod.

Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky